25.8 C
Prizren
E hënë, 24 Qershor, 2024

E zhdukura nga Gjakova gjendet në Prizren: 16-vjeçarja bashkëjetonte me një burrë

E zhdukur prej rreth një muaji, një vajzë e mitur nga Gjakova është gjetur duke bashkëjetuar me një burrë në Prizren. Rasti i vajzës 16-vjeçare, e raportuar e zhdukur në fillim të muajit maj në Gjakovë, ka zbuluar detaje të reja si rezultat i hetimeve.

kliko linkun https://www.facebook.com/PrizrenPress/videos/972463101139793

Sipas burimeve të Sinjalit, hetimi tregoi se e mitura ka qëndruar gjatë kësaj kohe me një person të moshës madhore, me të cilin kishte vendosur të bashkëjetojë. Vajza u gjet në gjendje të mirë shëndetësore në Prizren, ku kishte nisur jetesën me të njëjtin person.

Të dy palët janë intervistuar dhe kanë dhënë deklaratat e tyre lidhur me rastin. Prokurori i Shtetit është vënë në dijeni për situatën dhe po e ndjek çështjen.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

Prizren/ Ndalohet për 48 orë burri që rrahu brutalisht gruan e tij

Sot ka qarkulluar në media një video, ku një burrë shihet duke e rrahur brutalisht gruan e tij. Raportohet se rasti ka ndodhur në Prizren,...

Premierliga fillon me derbin Chelsea – City

Kur jemi në ditët e zjarrta të evropianit, Premierliga, e cila do të nis sezonin e ri, më 16 gusht, ka publikuar edhe kalendarin...

Bregu i shpëtimit

Lajmet e Fundit