22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Prizren/ Arrestohen tre meshkuj dhe dy femra, dyshohen për keqpërdorim seksual

Policia ka ndaluar një automjet në të cilin gjendeshin tre meshkuj dhe dy femra nga Kosova.

Femrat nuk kishin me vete dokument identifikimi. Prokurori është njoftuar për rastin dhe ka urdhëruar arrestimin e të dyshuarve, të cilët janë dërguar në mbajtje.

Ndërkohë, viktimat, të cilat dyshohet se janë keqpërdorur seksualisht, janë dërguar për ekzaminim mjekësor.

Video 1 https://www.facebook.com/PrizrenPress/videos/972463101139793

Video 2 https://www.facebook.com/PrizrenPress/videos/464907599261208

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

Sot nis Euro 2024

Sot nis Europiani i 17, emocione që do të përcillen për 1 muaj në Tv Klan, deri në finalen e 14 Korrikut, që do...

Arrestohet një person në Prizren, dyshohet për posedim të marihuanës

Është arrestuar një person në Prizren, pasi që gjatë kontrollit në trup i janë gjetur dhe konfiskuar si prova materiale: shtatë (7) foli paketim...

Lajmet e Fundit