E premte, 3 Maj, 2024

Shaqir Totaj kryen obligimin qytetar(Video)

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës, për postin e Kryetarit të Prizrenit, Shaqir Totaj, ka kryer obligimin e tij qytetar.

Ai ka hedhur votën e tij, në një nga qendrat e votimit në këtë qytet, ndërsa ka thënë se pret që dhe gjithë prizrenasit të shfrytëzojnë të drejtën e tyre të votimit, njofton Klan Kosova.

Tutje ai është shprehur optimist, se do të jetë fitues i kësaj beteje të balotazhit.

”Unë pres konfirmimin e fitores, që e kemi arritur në raundin e parë. Pres pjesëmarrje masovike të qytetarëve. Nuk pat vështirësi”, ka përfunduar ai.

Previous article
Next article

Aktori i njohur i humorit pranon Islamin?

Rezart Veleshnja, një ndër aktorët më të njohur të humorit, afirmuar e bërë emër në Portokalli, për të vijuar më pas në performanca të tjera...

Feronikeli ’74 merr tre pikë të arta në luftën për mbijetesë përballë Malishevës

Feronikeli ’74 ka marrë fitore të madhe ndaj Malishevës me rezultat 2-1. Ka qenë një pjesë e parë me shumë raste shënimi si për vendasit...