16.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Adelina Tahiri ‘hot’ në Greqi (Foto)

Adelina-Tahiri-Greqi1Derisa shumica e emrave të njohur të skenës mundohen që gjatë sezonit të verës të fitojnë sa më shumë nëpër koncerte e mbrëmje të ndryshme, Adelina Tahiri ka vendosur që këtë verë të kalojë në pushime dhe mos të angazhohet gati në asnjë koncert të verës.

Adelina-Tahiri-GreqiArsyet e këtij vendimi nuk dihen por ndoshta këngëtarja qëndron bukur mirë me financat e saj sa që ka vendosur që këtë vit ajo të bëj gjithë verës pushim, dhe atë në ishujt grek, raporton Portalb. I ati i këngëtares është super i pasur me biznese ndërsa flitet se edhe i dashuri i ri i këngëtares është gjithashtu i pasur, kështu që ajo nuk e ka nevojën të punojë fare, e vetëm të realizojë projekte muzikore.

Kjo verë ka mbushur bateritë e këngëtares sa që nga fillimi i vjeshtës ajo pritet të shpërthejë me ndonjë projekt të rradhës. Adelina ka ndryshuar edhe look-un e saj duke sjellë në trend bishtalecat si disa kolege të saj.

Universiteti i Hildesheim/Hannover shpalos ofertën e studimit për maturantët e “Loyola-Gymnasium”

Në kuadër të informimit lidhur me orientimin profesional dhe mundësitë e studimit në Universitetin Hildesheim/Hannover në Gjermani, sot, para maturantëve të “Loyola-Gymnasium”, ofertën e...

Paralajmërimi i Erdogan: Nëse është e nevojshme, Turqia do të ndajë rrugët me BE

Presidenti i Turqisë, Recep Erdogan, ka akuzuar Bashkimin Evropian se po distancohet nga Turqia, ndonëse kishte marrë një premtim nga Brukseli se bisedimet për...

Lajmet e Fundit