3.8 C
Prizren
E martë, 27 Shkurt, 2024

Aksident fatal në Prizren

Aksident nPrishtine5-21Pak pas mesnate, në lagjen “Arbanë” në Prizren, ka ndodhur një aksident trafiku që për pasojë ka mbetur i vdekur në vendin e ngjarjes shoferi i lindur më 1988.

Trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për autopsi, ndërsa shoferi i cisternës është ndalur nën masën e arrestit deri në sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më Shumë

Limaj takon aktivistët e Nismës në Malishevë: Bashkërisht i arritëm për një dekadë

Në prag të 10-vjetorit të themelimit të Nismës Socialdemokrate, kryetari i saj, Fatmir Limaj, ka takuar aktivistët në Malishevë dhe drejtuesit e udhëheqjes komunale...

Kina anulon dy ndeshjet e Argjentinës për shkak të Leo Messit

Argjentina do të luajë dy ndeshje në Shtetet e Bashkuara muajin e ardhshëm pasi autoritetet sportive kineze anuluan miqësoret me kampionët e Kupës së...

Lajmet e Fundit