16.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, në afërsi të Suharekës

Një aksident ka ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova” në afërsi të Suharekës, shkruan “PrizrenPress”

Në aksident janë përfshirë gjashtë automjete, një kamion, një kombi dhe katër vetura.

Raportohet për të lënduar.

Policia ka dal në vendngjarje./PrizrenPress.com/

Suharekë: 58-vjeçari që vdiq pasi e zuri traktori me dru, ishte ushtar i UÇK-së dhe TMK-së

  Një 58-vjeçar ka vdekur në fshatin Studenqan të Suharekës, pasi u zu nga traktori me dru. K.B, kishte shkuar në mal për të prerë dru,...

Nje grua rrah djalin në Malishevë, dërgohet në psikiatri

Një grua në Malishevë mbrëmjen e së mërkurës është dërguar në repartin e psikiatrisë në Spitalin e Gjakovë, pasi që dyshohet se ushtruar dhunë...

Lajmet e Fundit