11.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Aksident në Landovicë të Prizrenit, pesë të lënduar

Pesë persona janë lënduar në një aksident trafiku në fshatin Landovicë të Prizrenit.

Aksidenti ka ndodhur mes dy veturave.

“Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes të dy veturave civile. Si pasojë e aksidentit për veç dëmeve materiale, lëndime trupore kanë pësuar pesë persona, një mashkull dhe katër femra kosovar e dhe të njëjtit pas pranimit të tretmanit mjekësor janë liruar”, njofton Policia e Kosovës.

Më Shumë

Dy ndeshje interesante sot në basketboll, vëmendja në Suharekë

Xhiroja e 27-të në Superligën e Kosovës në basketboll do të vazhdojë edhe sot me dy ndeshje mjaft interesante. Përballje shumë interesante do të jetë...

Varane zbulon dy klubet për të cilat do të ishte i gatshëm të largohej nga United

Raphael Varane ka zbuluar dy klubet për të cilat ai mund të largohet nga Manchester United në të ardhmen. Mbrojtësi francez, i cili u tërhoq...

Lajmet e Fundit