5.8 C
Prizren
E premte, 7 Tetor, 2022

Arbenita Ismajli kritikohet nga fansat pas arrestimit të Feros: Mos u reklamo se e ke burrin në burg

Ditën e djeshme (27 korrik), reperit Fero iu shqiptua dënimi prej 30-ditësh paraburgim në lidhje me rastin e sulmit të një qytetari në veturën e tij.

Vendimin për paraburgimin e reperit u aprovua nga Gjykata Themelore e Gjilanit, pas parashtrimit të kërkesës nga Prokuroria.

Megjithatë ky rast nuk e ka ndaluar bashkëshorten e tij, modelen Arbenita Ismajli që të vazhdojnë aktivitetin e saj në rrjetet sociale.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Ajo ka postuar disa imazhe të reja atraktive në llogarinë e saj në Instagram, teksa të menjëhershme kanë qenë komentet dhe kritikat nga ana e ndjekësve.

“Mos u reklamo shumë se e ke burrin në burg”, ka shkruar njëri prej tyre, për të vazhduar me një tjetër: “Burrin në burg ti lazdrohesh këtu”.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Kujtojmë që Fero u arrestua pas publikimit të pamjeve ku ai shihet duke grushtuar një qytetar në veturë.

Më pas avokati i reperit dha detaje rreth rastit, duke deklaruar se i njëjti ishte provokuar pasi qytetari në veturën e tij kishte lëshuar një këngë të Unikkatilit, në të cilën ai shan publikisht Feron.

Ndryshe, Arbenita dhe Fero kurorëzuan dashurinë me martesë në shkurt të vitit 2021, ndërsa u bën prindër pak muaj më vonë. /Telegrafi/

Më Shumë

Abrashi i LVV-së përplaset ashpër me Mushkolajn për qeverisjen e Kurtit

Lëvizja Vetëvendosje së fundmi ka publikuar një video ku i akuzon partitë opozitare dhe liderët e tyre si shkatërruese të shtetit. E kjo video...

“Kam me t’mytë krejt”, 76-vjeçarja nga Suhareka denoncon nipin për dhunë e kërcënime

Nuk janë të pakta rastet në Kosovë, kur viktima të dhunës në familje janë prindërit e gjyshërit të cilët përjetojnë dhunë nga fëmijët e...

Vdekja e turpit!

Lajmet e Fundit