-3.2 C
Prizren
E diel, 5 Shkurt, 2023

Arrestohen dy persona të kërkuar në Vërmicë

Dy persona të kërkuar nga organet e drejtësisë janë arrestuar në pikën kufitare të Vërmicës.

Ata janë ndaluar në polici.

PKK Vërmicë, 20.12.2022 – 02:10. Në bazë të urdhëresës të lëshuar nga gjykata është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në qendrën e ndalimit policor.

• PKK Vërmicë, 20.12.2022 – 19:00. Në bazë të urdhëresës të lëshuar nga gjykata është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në qendrën e ndalimit policor.

Më Shumë

Treni del nga binarët, shpërthen një zjarr i madh në Ohio

Në shtetin amerikan të Ohios, pranë qytetit East Palestine, një tren mallrash ka dalë jashtë shinave të trenit. Një tren ka shkaktuar një zjarr të...

Parashikimi i Horoskopit, zbuloni se cilat janë shenjat me fat

Dashi Ju keni një hënë disonante, por mos u shqetësoni sepse ajo tashmë e merr veten nga orët e pasdites. Pranvera do të jetë thelbësore...

Lajmet e Fundit