6.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Arrestohet në mesnatë një person i kërkuar në Prizren

Një person i kërkuar është arrestuar në Prizren.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës në rrugën “Sami Frashëri”, në orën 00:10.

“Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është arrestuar dhe dërguar në vuajtje të dënimit i kërkuari mashkull kosovar”./PrizrenPress.com/

Zbritje të reja të çmimeve në Deppo Market

Më Shumë

Arrestohet një person i kërkuar në Randobravë të Prizrenit

Një person i kërkuar është arrestuar në fshatin Randobravë të Prizrenit. Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës. Ai është dërguar në burgun e...

Zgjatet afati i aplikimit për subvencione

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural ka njoftuar se e ka zgjatur afatin për aplikim për pagesa direkte/subvencione për kulturat bujqësore deri më...

Lajmet e Fundit