18.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Arrestohet një mirëmbajtës i varrezave në Prizren

Një mirëmbajtën i varrezave në Prizren është arrestuar të premten për dëmtim të varrezave.

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës thuhet se ka dëmtuar një varr derisa po hapte një tjetër.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar punëtor mirëmbajtës i varrezave pasi që i njëjti derisa ka hap një varrë ka dëmtuar një varrezë tjetër dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, njoftoi PK.

Më Shumë

Agron Llakaj humb bashkëshorten, fjalët e ndjera të aktorit: Sëmundja e pabesë na e mbylli perden e jetës!

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka humbur bashkëshorten e tij, Konstandinën, si pasojë e një sëmundje. Përmes një mesazhi në rrjetet sociale,...

Vdes një grua në Prizren, familjarët thonë se nuk iu është dhënë tretman mjekësor

Një grua ka vdekur dje në Prizren. Sipas familjarëve asaj nuk i është dhënë tretman mjekësor dhe si pasojë viktima ka vdekur pas një...

Lajmet e Fundit