11.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Arrestohet pronari i firmës së zhavorrit pas vdekjes së punëtorit

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar pronarin e firmës së zhavorrit në Kramovik të Rahovecit ku ditë më parë ka vdekur një 27-vjeçar.

Sipas njoftimit, i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Një 27-vjeçar nga fshati Kramovik i Rahovecit kishte vdekur pasi e ka zënë zhavorri.

Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj për KALLXO.com pati bërë të ditur se, sipas personelit mjekësor në vend ngjarje, viktima ka qenë me shenja jete dhe është dërguar në Spitalin e Gjakovës, por më vonë kishte vdekur.

Viktima kishte qenë duke punuar kur kishte ndodhur momentin tragjik.

Më Shumë

Joshua synon ‘ringjalljen’ sot në super meçin ndaj Franklinit

Anthony Joshua do të kthehet në ring këtë të shtunë mbrëma, ku do të përballet me Jermaine Franklin në O2 Arena. Lufta do të jetë...

Totaj fton konferencë të jashtëzakonshme

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka ftuar një konferencë të jashtëzakonshme. Konferenca mbahet sot në orën 15:00, në Shtëpinë e Bardhë. https://prizrenpress.com/asociation-loyola-gymnasium-shpall-konkurs-per-regjistrimin-e-nxenesve-te-rinj/

Një gazetar ideal

Lajmet e Fundit