26.8 C
Prizren
E hënë, 5 Qershor, 2023

Arti nga Prizreni që di 40 këngë të Elitës 5

Këngët e Elitës 5 i duan dhe i dëgjojnë të gjitha moshat. Ekipi i “E Diela Vlen” ka gjetur ndoshta fansin më të ri të band-it, i cili qysh në moshën 2 vjet e gjysmë, ka kënduar në çerdhe këngët e grupit të njohur.

Është ky Arti Zaplluzhani nga Prizreni, i cili di 40 këngë të këtij grupi, ndërsa se kur të rritet dëshiron të bëhet si Arif Ziberi.

Për më shumë ndiqeni materialin e përgatitur:

 

 

Më Shumë

Moti sot: I vranët dhe me shi, temperaturat deri në 25 gradë Celsius

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se edhe sot pritet të ketë reshje shiu e shkarkime rrufesh. Sipas IHMK-së, në shumë zona të...

Liria ngjitet në Superligë

Skuadra e Lirisë nga sezoni i ardhshëm do të bëjë gara në Superligën e Kosovës, pasi në barazh e mposhti Ferizajn, pas ekzekutimit të...

Lajmet e Fundit