6.8 C
Prizren
E diel, 21 Prill, 2024

Bieber ende dashuron ish-të dashurën Selena Gomez

bieberJustin Bieber mund të jetë parë në shoqëri të shumë vajzave ,por si duket ai ende dashuron ish- të dashurën e tij Selena Gomez sipas yllit të zhanrit pop Pixie Lott.

Këngëtarja britanike ishte takuar me Bieber kur edhe ajo ishte në pushime në jug të Francës, ku të dy folën për Selena Gomez.

Pixie e cila kishte festuar me 20 vjeçarin në Monako të këtij viti, këngëtari i hitit As Long As You Love Me fliste me Pixien se sa e “bukur” është ajo.

“Kur isha në jug të Francës u takova me Justin Bieber dhe të dy flisnin se sa elegante dhe e bukur është Selena”, tha këngëtarja 23 vjeçare Pixie për Metron.

Më Shumë

Tri përballje interesante në Albi Mall Superliga – vëmendja në Suharekë

Sot do të zhvillohen tri ndeshje në Albi Mall Superligën e Kosovës. Vëmendja do të jetë në Suharekë, pasi Ballkani është nikoqir i Dritës për...

Osmani: Pesë policë të Kosovës po mbahen peng nga Serbia

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, tha se pesë policë të Kosovës “po mbahen peng” nga Serbia, shtet të cilin e cilësoi si “shovinist”. Në ceremoninë...

Lajmet e Fundit