19.8 C
Prizren
E enjte, 20 Qershor, 2024

Brezovica mbulohet nga bora

Bora ka mbuluar Brezovicën këtë mëngjes.

Faqje “MeteoBallkan” ka publikuar disa fotografi, ku shihet Brezovica e zbardhur nga bora.

“Brezovica këtë mëngjes ????????”, është përshkrimi I fotografive.

Ndryshe, sipas “Mendimi për motin”, reshje bore pritet të ketë edhe në pjesë tjera të vendit.

.

Më Shumë

AUV: Therja e kurbaneve të bëhet vetëm në thertore të licencuara, ndryshe do të ndëshkohen

Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë ka bërë thirrje që therja e kurbaneve me rastin e festës së Kurban Bajramit, të bëhet vetëm në thertoret...

BIK-u njofton se kur falet Kurban Bajrami

Dita e parë e festës së Kurban Bajramit, është të dielën, më 16 qershor. Bashkësia Islame e Kosovës njofton se manifestimi qendror për territorin...

Lajmet e Fundit