20.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Dhunë në Prizren, sulmohen fizikisht dy femra dhe një mashkull

Dy femra dhe një mashkull janë sulmuar fizikisht në Prizren.

Në rastin e parë viktima femër ka informuar se është sulmuar fizikisht nga një i mitur.

“I dyshuari gjendet në arrati”, njofton Policia e Kosovës, transmeton “PrizrenPress”.

Ndërkaq, në rastin e dytë i dyshuari ka sulmuar një femër dhe një mashkull.

“Është arrestuar i dyshuari, pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht viktimën femër dhe viktimën mashkull . Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.

Më Shumë

Haaland paralajmëron Interin: City me bleu për tripletën

Erling Haaland e ka shijuar në maksimum sezonin e parë në Angli, dhe këtë e dëshmojnë numrat e tij. Haaland, ka pasur një sezon të...

Pas gjashtë javësh përfunduan vizitat sistematike të 6 800 nxënësve në 52 shkolla të Prizrenit

Pas gjashtë javësh intensive kanë përfunduar vizitat sistematike të 6 800 nxënësve në 52 shkolla të menaxhuara nga Drejtoria Komunale e Arsimit, në tri...

Lajmet e Fundit