20.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Kërcënohen dy policë në Prizren

Dy policë janë kërcënuar në Prizren.

I dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje, raporton “PrizrenPress”

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti ka kanosur dy zyrtarë policorë.Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.

Më Shumë

Zyrtare: Rafael Leao rinovon me Milan-in, detajet

Tashmë është zyrtare, Rafael Leao ka rinovuar kontratën me Milan-in deri në vitin 2028, siç njofton klubi kuqezi në një deklaratë të publikuar në...

Komuna e Prizrenit po bën restaurimin e objektit të vjetër ekzistues të shkollës “26 Marsi” në Landovicë

Komuna e Prizrenit ka njoftuar se krahas investimeve për përmirësimin e infrastrukturës arsimore, po vazhdon ndërtimi i aneksit në objektin e SHFMU “26 Marsi”...

Parashikimi i motit

Lajmet e Fundit