19.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Digjet fabrika e mobilieve në Prizren – dëmi dhjetëra mijëra euro (video)

Dje rreth orës 18:00 është djegur një fabrikë që prodhonte mobile në qytetin e Prizrenit.

Policia ka njoftuar që nuk ka të lënduar, mirëpo djegia e fabrikës ka shkaktuar dëme materiale në vlerë të konsiderueshme.

Policia dhe zjarrfikësit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe pas intervenimeve të shumta, ia kanë dalë të lokalizojnë zjarrin. Rasti është nën hetime.

Më Shumë

Zhduket një person në Malësi të Re të Prizrenit

Një person është zhdukur në Malësi të Re të Prizrenit. Ai vuan nga epilepsia . Njoftimi i policisë Prizren 15.05.2024 – NN. Ankuesja femër kosovare ka njoftuar...

“The Door”, si e gjallëron muzika jetën e njerëzve me nevoja të veçanta

“The Door” është një orkestër e përbërë nga 20 muzikantë të jashtëzakonshëm nga Shkodra, të cilët kanë performuar në festivale në Shqipëri dhe Evropë. Rrugëtimi...

Lajmet e Fundit