1.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Dy persona në Prizren rrahin një tjetër

Dy persona në Prizren, të mërkurën rreth orës 16:10, kanë rrahur një tjetër pas një mosmarrëveshjeje të mëhershme, raporton PrizrenPress

Siç bëhet e ditur nga raporti policor viktima ka pranuar tretmanin e nevojshëm mjekësor.

Të dyshuarit ende nuk janë hasur nga policia.

“Prizren, 15.09.2021 – 16:10. Raportohet se dy të dyshuar meshkuj kosovarë pas një mosmarrëveshje të mëhershme, e kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretmanin e nevojshëm mjekësor. Të dyshuarit ende nuk janë hasur nga policia. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport./PrizrenPress.com/

Më Shumë

“Mbaroi, kam arritur gjithçka” – Messi flet për herë të parë pas triumfit në Kupën e Botës

Lionel Messi i ka bërë të gjitha. Përveç Kupës së Ligës dhe Kupës së Francës, Lionel Messi ka fituar çdo garë në të cilën...

Vëllaznimi fiton ndeshjen dramatike ndaj Ponte Prizrenit

Vëllaznimi ka shënuar fitore fantastike ndaj Ponte Prizrenit, duke e mposhtur në vazhdime, me rezultat 91-86, në kuadër të Prince Caffe Superligës së Kosovës...

Lajmet e Fundit