25.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

Dy raste të fotografimit të votës në Prizren

Në shkollën “11 Marsi”, përkatësisht në qendrën më të madhe të votimit në Prizren, kanë ndodhur dy raste të fotografimit të votës, njofton Klan Kosova.

“Në qendrën tonë të votimit përgjithësisht gjendja është duke vijuar në rregull”, tha Enver Bytyçi, menaxher në qendrën më të madhe të votimit në Prizren..

Sidoqoftë ai përmendi dy raste të fotografimit të votës, për të cilat raste tha se janë identifikuar menjëherë nga komisionerët.

Më Shumë

Liria prezanton fanellat e reja të frymëzuara nga historia e Prizrenit

FC Liria sot ka prezantuar fanellat e reja për sezonin 2024-2025. Tri fanellat janë dizajnuar duke u frymëzuar nga historia e Prizrenit dhe klubit. "Prizreni,...

Shpërthim te liqeni i Ujmanit – dëmtohen dy vetura

Një mjet shpërthyes është hedhur pak minuta më parë tek liqeni i Ujmanit, saktësisht afër pjesës ku po freskoheshin qytetarët. Lajmin për Telegrafin e ka...

Lajmet e Fundit