21.8 C
Prizren
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Votoi Hatim Baxhaku

Kandidati i LDK-së për kryetar të Prizrenit, Hatim Baxhaku, i shoqëruar nga familjarë ka votuar në shkollën ” Lekë Dukagjini”.

“I ftoj qytetarët që masovisht të dalin në zgjedhje dhe të votojnë për një të ardhme më të mirë të të gjithëve duke dhënë mendimin e tyre në mënyrë të qetë dhe demokratike”, tha ai.

Feronikeli ’74 me rikthim të çmendur ndaj Lirisë, fitojnë Drita dhe Ballkani

Drita dhe Ballkani kanë arkëtuar pikët e plota ndaj Prishtinës, respektivisht Malishevës derisa Feronikeli ’74 bëri një përmbysje të çmendur për pikët e plota...

Nga një muaj paraburgim ndaj dy të dyshuarve për sulmin në Banjskë

Gjykata Themelore në Prishtinë ka caktuar nga një muaj paraburgim për të dy të dyshuarit për sulmin në Banjskë. Një muaj paraburgim për Dejan Maksimoviçin...

Lajmet e Fundit