16.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Erza Muqolli: Dua të jetoj në Kosovë

Erza MuqolliE lindur dhe e rritur në Francë, senzacioni absolut atje, Erza Muqolli ka rrëfyer për KTV-në rrugën e saj.

Ajo dhe familja e saj nga Zabeli i Drenasit janë të lidhur fort me familjen.

Në emisionin e plotë të transmetuar mbrëmë në Express në KTV, Erza mes tjerash ka treguar sesi vjen shpesh në Kosovë dhe është shumë e lidhur me vendin.

“Atje është shumë mirë. Unë po du me jetu në Kosovë”, ka thënë ajo.

Përveç muzikës Erza pritet të angazhohet edhe një film.

Më Shumë

Gjimnazi i Malishevës voton për vazhdimin e grevës

Çështja e grevës në arsim nuk dihet nëse do të përfundoj gjatë kësaj jave, siç ka kërkuar SBASHK-u i cili thënë se do të diskutojë me...

Ish-drejtori i CIA-s: SHBA-të dhe aleatët do të shkatërronin trupat ruse dhe do të fundosnin flotën e saj të Detit të Zi – nëse...

Një ish-drejtor i CIA-s paralajmëroi se SHBA-ja dhe aleatët e NATO-s do të shkatërronin forcat ruse nëse presidenti rus Vladimir Putin përdor armë bërthamore...

Lajmet e Fundit