0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Fejsal Hoti, punëtori më i mirë i Komunës së Prizrenit

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, sot ka vizituar kolegët në Administratën Komunale për ta përmbyllur vitin dhe për t’i uruar për 2023-tën. Gjatë kësaj ceremonie u zgjodh edhe “Punëtori i Vitit 2022”, Fejsal Hoti, nga Drejtoria e Shërbimeve Publike i cili u votua nga kolegët e Komunës së Prizrenit.

“Njëkohësisht, po lëmë takim, nesër prej orës 21:00 në Sheshin Shatërvan, për ta pritur Vitin e Ri bashkë në një atmosferë festive me Rock Grupet më të mira të Prizrenit.” – bëri thirrje për të gjithë kryetari Totaj./ PrizrenPress.com

Më Shumë

Dr. Hasan Arzoallxhiu caktohet udhëheq i spitalit të Prizrenit

Dr. Hasan Arzoallxhiun është caktuar udhëheqës i spitalit “Prim. Dr. Daut Mustafa” në Prizren. Caktimi i Dr. Hasan Arzoallxhiut bëhet pasi drejtoresha ezkekutive Spitalit të...

Zyrtare: Caktohet vendi mikpritës për Kupën e Amerikës 2024

Kupa e Amerikës 2024” do të luhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. CONMEBOL, organi qeverisës i futbollit të Amerikës së Jugut dhe CONCACAF, organi...

Lajmet e Fundit