23.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Fëmija 2 vjeç bie nga dritarja e restoranit gjatë iftarit në Prizren

Një fëmijë 2-vjeç po trajtohet në QKUK për shkak të lëndimeve që ka pësuar nga rënia e dritares në një restorant në Prizren, mbrëmë gjatë kohës së iftarit.

Lajmin e ka konfirmuar Vesel Gashi, zëdhënës në Policinë Rajonale në Prizren.

Ai tha se rasti është trajtuar si lëndim aksidental, teksa në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet e nevojshme.

“Rasti është trajtu si lëndim aksidental. Gjatë kohës së iftarit ka ra dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK, për shkak të lëndimeve. Rasti ka ndodh në Prizren dhe njësitet kanë dalë në vendin e ngjarjes. Fëmija është 2-vjeç”, tha Gashi./Insajderi.org/

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

Më Shumë

Prizren, arrestohen dy persona pasi shtien me armë zjarri në ahengun familjar

Policia e Kosovës ka arrestuar dy person në Prizren, pasi të njëjtit dyshohet se kishin shtënë me armë në aheng familjar. Në njoftimin e Policisë...

Gola në fushë e grushta jashtë, derbi i Londrës spektakël pa fitues

Barazim 2-2 në derbin e zjarrtë të Londrës mes Chelsea dhe Tottenham, përballje që pati gjithçka brenda saj. Gola të bukur, raste flagrante të...

Lajmet e Fundit