-0.2 C
Prizren
E shtunë, 28 Janar, 2023

FOTO/ Bëhet e gjallë Kallashi – sa shumë ka ndryshuar

Sensacioni i vitit 2015, vallëtarja dhe më vonë këngëtarja Donjeta Pajazi – Kallashi ka filluar që të bëhet e gjallë

Ajo kishte vendosur për një pauzë për një kohë dhe nuk ishte parë në rrjete sociale.

Por, këto ditë ajo ka filluar të jetë aktive në Instagram, derisa sonte ka postuar dy fotografi.

E në këto fotografi shohim një Kallash të transformuar dhe më ndryshe se ka qenë më parë.

Ajo është e veshur me një palë pantallona të ngushtë dhe një bluzë të bardh të mbyllur derisa duket se ka humbur edhe peshë dhe duket me në formë se më parë./GazetaExpress/

Më Shumë

Mot i vranët sot në Kosovë

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale pritet të sillen ndërmjet 0 dhe 3 gradë Celsius,...

Raporti i FIFA-s: Transferimet në Shqipëri dhe Kosovë të ‘vakta’ dhe me shumë pikëpyetje

FIFA ka publikuar raportin më të fundit të saj të emëruar “Raporti i Transferimeve Globale”. Një publikim i përvitshëm i cili jep me detaje...

Lajmet e Fundit