13.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Georgina “vuan” në shtëpi, vajza e CR7 nuk e lejon të stërvitet

Goergina Rodriguez, partnerja seksi e Cristiano Ronaldo, është e izoluar në shtëpi së bashku me yllin portugez dhe me familjen, në Madeira Portugali. Edhe pse e izoluar, Georgina vazhdon të stërvitet dhe të ruaja format e saj të trupit.

Gjithsesi, stërvitja e fundit nuk ka shkuar mirë. Në një video të publikuar nga ish-kërcimtarja në Instagram, shihet se si vajza e vogël, Alana Martina nuk e lejon të stërvitet, duke i zënë rrugën dhe duke i ndërprerë rregjistrimin në telefon.

Një moment shumë i veçantë, që nuk i shpëtoi faqeve të mëdha sportive, me The Sun që e publikoi menjëherë këtë video.

Më Shumë

Rahovec: Policia e arreston një burrë për dhunë në familje

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë që dyshohet se pas në mosmarrëveshje ka ushtruar dhunë ndaj një gruaje në Rahovec. Sipas raportit 24 orësh,...

Vjedhja e 200 mijë eurove: Paratë do të përdoreshin për rindërtimin e Teqesë në Marash të Prizrenit

200 mijë euro dyshohet se janë vjedhur nga arka në shtëpinë e Shehut të Teqesë së Madhe në Gjakovë. E lidhur me rastin kanë reaguar...

Lajmet e Fundit