18.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Georgina “vuan” në shtëpi, vajza e CR7 nuk e lejon të stërvitet

Goergina Rodriguez, partnerja seksi e Cristiano Ronaldo, është e izoluar në shtëpi së bashku me yllin portugez dhe me familjen, në Madeira Portugali. Edhe pse e izoluar, Georgina vazhdon të stërvitet dhe të ruaja format e saj të trupit.

Gjithsesi, stërvitja e fundit nuk ka shkuar mirë. Në një video të publikuar nga ish-kërcimtarja në Instagram, shihet se si vajza e vogël, Alana Martina nuk e lejon të stërvitet, duke i zënë rrugën dhe duke i ndërprerë rregjistrimin në telefon.

Një moment shumë i veçantë, që nuk i shpëtoi faqeve të mëdha sportive, me The Sun që e publikoi menjëherë këtë video.

Më Shumë

Rahoveci mirëpret mërgimtarët, u ofron parkim pa pagesë në oborrin e Komunës

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka marrë vendim që parkimi i automjeteve të mërgimtarëve të lejohet edhe brenda oborrit të administratës komunale,...

Blushi tek “Hëna e Shqipërisë” zbulon komplotin e madh ndaj vendit. Ja të pasurit shqiptar që duan izolimin e Shqipërisë

Shkrimtari Ben Blushi në një prej librave të tij, i titulluar “Hëna e Shqipërisë”, një botim i shtëpisë botuese prestigjioze në vend UET-Press, paraqet...

Lajmet e Fundit