17.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Gjendet pa shenja jete një grua në Shirokë të Suharekës

Gjatë ditës së djeshme një grua është gjetur pa shenja jete në fshatin Shirokë të Suharekës, shkruan PrizrenPress

Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur dje paradite.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

“HETIM MBI VDEKJEN Fsh. Shirokë, Suharekë 19.08.2022 – 11:24. Raportohet se viktima femër kosovare është gjetur pa shenja jete. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport./ PrizrenPress.com

Më Shumë

Shitja e derivateve për 24 orët e ardhshme – çmimi i naftës dhe benzinës nuk ndryshon

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT), ka publikuar çmimet për shitjen e derivateve për 24 orët e fundit. Sipas vendimit, çmimi maksimal i lejuar...

SBAShK-u: Pro pezullimit të grevës votuan 54.88%, kundër pezullimit 45.12%

SBAShK-u përmes një postimi në Facebok ka treguar se pro pezullimit të përkohshëm të grevës ( më së largu deri në janar 2023) janë...

Lajmet e Fundit