10.8 C
Prizren
E shtunë, 18 Maj, 2024

Gjenerali Philip Breedlove të mërkurën në Kosovë

Gjenerali Philip BreedloveGjenerali Philip Breedlove, Komandant Suprem i Aleancës për Evropë (SACEUR) të mërkurën do të jetë në Kosovë.

Ai do të vizitojë KFOR-in dhe pritet të mbaj edhe konferencë për media në Aeroportin Ushtarak të Sllatinës të mërkurën më 30 korrik, në ora 16:00.

Më Shumë

Dueli i tretë final mes Trepçës dhe Yllit

Trepça dhe Golden Eagle Ylli do të përballen në ndeshjen e tretë të serisë finale të play-offit në Superligën e Kosovës në basketboll. Pas dy...

Ministria e Shëndetësisë miraton listën zyrtare të çmimit të barnave

Ministria e Shëndetësisë ka miratuar listën zyrtare të çmimeve të produkteve medicinale pas propozimit të komisionit përkatës. Ky vendim ka hyrë në fuqi më 15.05.2024,...

Lajmet e Fundit