0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Gjykata Themelore në Prizren sot mban 63 seanca gjyqësore

Prizren-GjykataNë Gjykatën Themelore në Prizren gjatë ditës së sotme do të mbahen 63 seanca gjyqësore.

Zëdhënësja e Gjykatës Themelore në Prizren,Afërdita Kicaj tha se Departamenti për Krime të Rënda do t’i mbaj 3 seanca gjyqësore Departamenti për të Mitur 4 seanca dhe Departamenti i Përgjithshëm sot do t’i mbajë 56 seanca./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Giroud: Dua ta përfundoj karrierën në Milan

Futbollisti francez, Olivier Giroud, ka thënë se dëshiron ta vazhdojë kontratën me Milan-in edhe për një sezon dhe ta mbyllë karrierën me kuqezinjtë. Në një...

Dr. Hasan Arzoallxhiu caktohet udhëheq i spitalit të Prizrenit

Dr. Hasan Arzoallxhiun është caktuar udhëheqës i spitalit “Prim. Dr. Daut Mustafa” në Prizren. Caktimi i Dr. Hasan Arzoallxhiut bëhet pasi drejtoresha ezkekutive Spitalit të...

Lajmet e Fundit