15.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Goditet me makinë një këmbësor në Prizren

Një shtetas i Shqipërisë gjatë drejtimit të makinës, nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë ka goditur një këmbësor në Prizren duke i shkaktuar lëndime trupore.

Siç njofton Policia, rasti ka ndodhur më 14.03.2024.

Viktima fillimisht është dërguar në Spitalin e Prizrenit dhe më pas është transferuar në QKUK për trajtim të mëtejmë.

Kurse i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

 

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Totaj uron besimtarët për Fitër Bajram

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj ka uruar të gjithë besimtarët për festën e Fitër Bajramit. “Të gjithë besimtarëve myslimanë, duke iu dëshiruar agjërim të pranuar...

Sot moti me diell, temperaturat deri në 26 gradë Celsius

Moti sot në Kosovë parashikohet të jetë me diell dhe po ashtu edhe me vranësira. Siç bën të ditur Meteo Kosova, era do fryjë kryesisht...

Lajmet e Fundit