10.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

Grushton bashkëshorten, arrestohet nga policia në Prizren

Është arrestuar një person në Prizren, pasi që ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Policia njofton se viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretmanin mjekësor.

Me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet ne mbajtje. /PrizrenPress.com/

U përkujtua masakra në Gollubovc të Malishevës

Sot u bënë 25 vite nga njëra prej ngjarjeve më të rënda në Komunën e Malishevës, “Masakra e Gollubovcit”, ku u vranë dhe u...

Parashikimi i Berishës: Serbia do ta vrasë Milan Radoiçiqin

Zyrtari i lartë i Nismës Socialdemokrate, Zafir Berisha, mendon se Serbia do ta vrasë Milan Radoiçiqin, kriminelin që udhëhoqi sulmin terrorist në Banjskë të...

Lajmet e Fundit