14.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Digjet një shtëpi në Suharekë

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri në Suharekë

Si pasojë e zjarrit janë djegur dy dhoma. Zjarri është fikur vetvetiu.

Nuk raportohet për të lënduar.

Dyshohet që zjarri është shkaktuar nga rrjeti elektrik./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Liria dhe Ulpiana luajnë ndeshjen e barazhit të Ligës së Parë

Edicioni 2022/23 i Ligës së Parë të Kosovës ka përfunduar javën e kaluar, teksa sot (e shtunë) do të zhvillohet barazhi mes dy nënkampionëve...

Efi: Dasma e Luizit dhe Kiarës, e nxituar!

Efi Dhedhes, që gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP” u miqësua me Kiara Titon dhe Luiz Ejllin, tregon mëndimin e saj për...

Lajmet e Fundit