17.8 C
Prizren
E premte, 14 Qershor, 2024

Haliti e mohon së Vataj do të kalojë në AAK: Të palëkundur në rrugëtimin e përbashkët politik

Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti, ka mohuar mundësinë se ish-deputeti i kësaj partie, Ramë Vataj, do të kalojë në AAK.

Në profilin e tij në “Facebook”, ai ka postuar një foto me kolegun e tij duke thënë se profesori Vataj është i palëkundur në rrugëtimin e përbashkët politik.

“Me mikun tim, profesorin e nderuar Ramë Vataj, të palëkundur në rrugëtimin e përbashkët politik”, ka shkruar Haliti.

Disa media sot kanë raportuar se ish-deputeti i PDK-së, Ramë Vataj, do të jetë pjesë e listës së AAK-së në zgjedhjet e ardhshme./Nacionale

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Ballkani ndan rrugët me futbollistin senegalez

Ballkani ka njoftuar se ka ndarë rrugët me futbollistin Mamadou Danfa Sipas njoftimit të klubit suharekas, Danfa është larguar pasi i ka përfunduar kontrata. “Faleminderit Mamadou...

Ndeja e partisë në Prizren, Vetëvendosje publikon videon ku qytetari shihet duke ia puthur dorën Kurtit

Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar pamje nga ndeja që mbajtën dje në Prizren me aktivistë e anëtarë të kësaj partie. Pjesë e kësaj videoje është edhe...

Sot nis Euro 2024

Lajmet e Fundit