25.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Haskuka në 11-vjetorin e Pavarësisë: Të punojmë për shtetin që kemi ëndërruar

Kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka ka uruar të gjithë qytetarët në 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

“Në 11 vjetorin e pavarësisë uroj që të punojmë bashkërisht për një shtet zhvillimor, shtet të drejtë dhe social, një shtet për të cilin kemi ëndërruar”, thuhet në urimin e Haskukës.

“Ju uroj të kaloni një ditë të bukur me miq e familje!”.

Këto 3 shenja të horoskopit janë partnerët me të qëndrueshëm

Për disa shenja, një lidhje mund të zgjasë përgjithmonë. Ato ëndërrojnë të kalojnë pjesën tjetër të jetës së tyre me partnerin e zemrës në të...

Deputeti i VV-së kërkon mbështetjen e opozitës për marrëveshjet ndërkombëtaret

Paralajmërimi i opozitës së gjatë sesionit vjeshtor nuk do ta votojnë asnjë ligj në Kuvend, ka shqetësuar partinë në pushtet. Deputeti i VV-ja, Arbër Rexhaj,...

Lajmet e Fundit