22.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Ja kandidatët për të “kënaqur” milioneren seksi

25Nina Kristin, 31- vjeçarja seksi, e cila bëri lajm në Gjermani pasi kërkoi një mashkull vetëm për të kaluar pushimet verore në Majorka, tani ka disa mundësi zgjedhjeje.

 

Nina, që njihet edhe si trashëgimtarja e një milioneri, thotë se nuk kërkon angazhim afatgjatë, ndërkohë që mashkulli i verës duhet të jetë më i ri se ajo.

 

Mes aplikantëve ka tipa me muskuj, por edhe një prezantues televiziv.

Më Shumë

Haradinaj: Masakra e Tusuzit, dëshmi e barbarisë serbe mbi civilë të pafajshëm

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka kujtuar 27 të ekzekutuarit shqiptarë nga forcat serbe me 26 maj të vitit...

U mbajt mbledhja e Komitetit për Politikë dhe Financa e Kuvendit të Prizrenit

Komiteti për Politikë dhe Financa të Kuvendit të Prizrenit shqyrtoi  çështjet kyçe dhe miratuan rekomandimet për seancën e radhës. Kryesuesja e Komitetit, Antigona Bytyçi, njoftoi...

Lajmet e Fundit