21.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Jennifer Lopez flirton me modelin

Jennifer Lopez-first loveJennifer Lopez duket se asnjëherë nuk do të heqë dorë nga flirtet. Diva latine ështëkapur mat, teksa në klipin e radhës po realizonte skena të mirëfillta dashurie.

Më konkretisht, teksa po punon për këngën më të re të titulluar “First Love”, është shkëputur edhe një foto nga xhirimet, ku Lopez dhe modeli i D&G, David Gandy, janë kapur në një skenë të nxehtë. Ende nuk dimë se si ka reaguar Casper Smart.

Më Shumë

Balje: Ne si grup multietnik do e votonim shpërndarjen e Kuvendit

Deputetja Duda Balje në një prononcim për “Debat Plus” ka thënë se nëse bëhet shpërndarja e Kuvendit do e votojë. “Do e votoja shpërndarjen e...

Hapja e paligjshme e kanalit në “Shatërvan” të Prizrenit: Bie  këmbësorja

Një këmbësore ka  rënë  në  kanal në “Shatërvan” të Prizrenit. Drejtori i Drejtorisë së Inspektorateve  në Prizren, Islam Ukaj tha se kanali është hapur paautorizim...

Lajmet e Fundit