-0.2 C
Prizren
E premte, 27 Janar, 2023

Jessica Alba shfaqet joshëse në revistën ‘Britain’s GQ’

jessicalbagq1Aktorja Jessica Alba është një nënë e zënë me dy fëmijë dhe e ngarkuar me projekte filmike, por ka kohë edhe që t’i shpërfaqi botës mbarë linjat dhe pamjen e saj fizike.

Ajo shfaqet seksi dhe shumë joshëse në revistën britanike “GQ” për muajin gusht. Gjatë intervistës për “GQ”, ylli i kinematografisë dha edhe disa këshilla për atë që meshkujt nuk duhet të veshin gjatë kësaj vere.

“Nuk duhet të veshin rroba që janë të ngushta. Kostumet e banjos duhet të jenë të bollshme. Nuk jam fanse e bluzave ose pantallonave që kanë printe”, thotë Alba.

E pyetur për rolin e Nancy Callahan në “Sin City” ajo tha: “Jam përpjekur shumë. Ka shumë kërcim, por kërcimi është i lidhur me historinë. Nancy është e alkoolizuar, depresionuar dhe shumë e mërzitur. Kërcimet në film reflektojnë atë që ajo është.”

“Tashmë me rolet ndihem shumë më rehat. Kur isha më e re isha e ndrojtur dhe kisha frikë, isha shumë e pasigurtë, por tashmë jam nënë dhe gjithçka ka ndryshuar”, thotë aktorja për “GQ”.

Më Shumë

Skënderbeu i tragjedisë së Haxhiademit: Një tjetër pavdekësi, por e plagosur

Nga: Visar Zhiti Dua të marr ndër duar tragjedinë “Skënderbeu” të Etëhem Haxhiademit, ta shfletoj sërish e sërish, sidomos sot … Vit Skënderbejan, 555 vjet pavdekësi...

Prizren, 6 aktakuza kundër 7 personave

Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se nga prokuroritë Themelore janë ngritur shtatëdhjeteshtatë (77) aktakuza kundër nëntëdhjetedy (92) personave, për vepra të ndryshme penale. Ndërsa,...

Lajmet e Fundit