11.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Jona: Meridiani më ngacmon, po tradhton të fejuarën

jonaJona dhe Visari bisedojnë në oborr në lidhje me marrëdhënien e saj me Meridianin. Ajo i shpjegon se ka dyshimet e saj mbi arsyen pse Meridiani po tenton të afrohet.

“Ndoshta mendon se me një lidhje ai mund të shkojë në finale, s’e di”, – shprehet Jona. Visari i thotë se ajo mund ta pyesë ‘live’ se çfarë mendimi apo qëllimi ka me të, por Jona i thotë se ajo do të donte ta ruante edhe pak, për të parë se si do të shkojnë ngjarjet, duke theksuar se nuk ka ndër mend të krijojë lidhje aty brenda.

Ajo tregon se ka vendosur të luajë pak me ngacmimet e Meridianit, që ai të marrë guximin t’ia thotë aty brenda, atë që do të thotë jashtë asaj shtëpie. “Duhet ta kuptojnë që po tradhton, është tradhtar”, – thotë Jona. Visari i sugjeron që ajo ta ngacmojë që ai t’i thotë të vërtetën, duke e këshilluar të qëndrojë ca kohë me të vetëm. “Pyete a po të pëlqej”, – e këshillon Visari. Jona pranon të bëhet pjesë e lojës, duke shtuar: Nuk ka për të marrë duartrokitje nga publiku se po tradhton të fejuarën, 7 vjet t’i hedhësh poshtë.

Më Shumë

Xhaka beson në triumfin e Leverkusenit ndaj Atalantas

Granit Xhaka është i bindur se Bayer Leverkuseni do ta fitoj edhe trofeun e Ligës së Evropës. Mesfushori shqiptar beson në fitoren e Leverkusenit ndaj...

Trepça – Ylli, rruga drejt finales

Trepça dhe Golden Eagle Ylli do të përballen në finalen e pestë të “play-off”-it, ku do të vendoset se kush do të shpallet kampion...

Lajmet e Fundit