13.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Kandidati i PDK-së për kryetar të Prizrenit poston foto me nënën e tij

Kandidati i PDK-së për kryetar të Prizrenit, Shaqir Totaj, ka postuar një fotografi në llogarinë e vet në “Facebook” me nënën e tij.

“Me nënën time që ka mbushur 92 vjeç por vazhdon të gëzoj shëndet dhe të më shoqëroj për kafe çdo mëngjesë. E tillë ka qenë gjatë tërë jetës duke u kujdesur që të mos na mungonte asgjë. Falendërimi e kujdesi jonë për prindërit nuk duhet të mungojë. Duhet të jetë i përditshëm që shembullin e kujdesit dhe dashnisë ta bartim tek fëmijët tanë! Paçit një të diel të këndshme me familjet tuaja”, ka shkruar Totaj.

Më Shumë

Trajneri drogonte dhe më pas i përdhunonte futbollistët – gjithçka e kishte regjistruar në kamera

Një trajner futbolli në Gjermani, në ligat më të ulëta, thuhet të ketë droguar dhe përdhunuar seksualisht të paktën 10 të rinj nga mosha...

Morinë, 42-vjeçari nga Presheva kapet në kufi me 5 kilogramë heroinë

Mëngjesin e sotëm policia ka kapur 5.1 kilogramë heroinë në pikën kufitare të Morinës. Policia njofton se në prangat e policisë ka rënë një...

Lajmet e Fundit