13.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Këngëtarit të njohur i vdes vajza 4-vjeçare

Vajza e këngëtarit dhe reperit të njohur, Fetty Wap ka ndërruar jetë gjatë orëve të para të mëngjesit sot.

Fetty Wapp humbi vajzën e tij 4-vjeçare, Lauren Maxwell. Shkaku i vdekjes së saj nuk është zbuluar ende.

Lauren ishte vajza e Fetty Wap dhe e ish të dashurës së tij me të cilën kishte një lidhje gjatë viti 2016 deri pas lindjes së vajzës. Ajo lindi më 7 shkurt 2017 në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Fetty Wap dhe e ish e dashura e tij, pas lindjes së vajzës vendosen të jetojnë të ndarë dhe të shkëpusin marrëdhënien e tyre.

Këngëtari ka edhe pesë fëmijë të tjerë me marrëdhëniet e tij të ndryshme. Ndjekësit e këngëtarit kanë shprehur ngushëllimet e tyre në rrjetet sociale. Vdekja e saj ka prekur familjen dhe miqtë e artistit.

Më Shumë

Aksident në Prizren, katër të lënduar

Katër persona janë lënduar në një aksident trafiku në rrugën "Wesli Klark" në Prizren. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur mes dy automjeteve, raporton PrizrenPress. "Rr. Wesli...

Sot nis mësimi – pas një muaji grevë

Sot do të nis viti i ri shkollor 2022/2023 – me vonesë një muaj, pasi kishte grevë. Një grevë që ishte shpallur më 25 gusht...

Lajmet e Fundit