10.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Kështu e falënderon Anton Quni Adelina Ismailin për mbështetje

Kandidati për deputet, Anton Quni, falënderon këngëtaren Adelina Ismaili për mbështetjen gjatë fushatës së Lidhjes Demokratike të Kosovës për zgjedhjet parlamentare.

Quni e ka takuar sot këngëtaren, e cila gjithmonë ka shprehur mbështjetje për LDK’në e në fushatën e fundit ka performuar në disa tubime.

“Me Adelinën e Valin, n’Prizren ma t’bukurin ven’, një kafe e mirënjohje të thellë për mbështetjen e madhe gjatë fushatës zgjedhore të LDK-së”, ka shkruar Quni, transmeton Gazeta Express.

Quni dhe këngëtarja Ismaili janë miq, e madje këngëtarja ishte nga të parët qe e uronte anëtarin e LDK’së kur ai u zgjodh kryetar i degës së partisë në Prizren.

Ai tregon se nga i mbeti shoqëria me Adelina Ismailin.

“Është besimi në vlerat e përbashkëta, ai që përbën themelin e miqësisë sonë të përhershme. Faleminderit”, ka shkruar Quni. /Express/

Më Shumë

“Bëni kujdes në dashuri sepse mund të keni konflikte”, parashikimi i horoskopit për sot

Dashi Hëna hyn në shenjën tuaj në fund të muajit së bashku me shumë planetë të tjerë që do t’ju ndryshojnë jetën. Në punë situata...

Dortmund-i ka “plan sekret” për ta mbajtur Bellingham-in në skuadër

Drejtuesit e klubit të Borussia Dortmund-it thuhet se kanë hartuar një plan sekret për ta mbajtur Jude Bellingham-in në skuadër. Që kur u transferua në...

Enigmë

Babait

Lajmet e Fundit