24.8 C
Prizren
E enjte, 18 Gusht, 2022

Koalicioni AAK-LDD, sot përmbyllë fushatën zgjedhore

LDD dhe AAKKoalicioni AAK-LDD në Prizren, përmbyllë sot fushatën zgjedhore. Tubimi përmbyllës mbahet ne Palestrën Sportive “Sezair Surroi”, duke filluar ne oren 15.30.“Ju ftojmë që të merrëni pjesë në këtë tubim madhështor”, thuhet  në njoftimin e koalicionit AAK-LDD.

Në këtë tubim do të marrë pjesë edhe lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe ai i LDD-së, Nexhat Daci./PrizrenPress.com/

 

Më Shumë

Vetaksident në Gjonaj të Hasit

Një vozitës është vetaksidentuar me veturë në fshatin Gjonaj të Hasit. Vetaksidenti ka ndodhur për shkak pakujdesisë së vozitësit. “Vozitësi mashkull kosovar me veturë nga pa...

Serbët, por edhe të tjerët, i urrejnë shqiptarët për…

Politikani, vizionari, mendimtari largpamës, analisti Arbën Xhaferi është hallkë e rëndësishme e kalvarit të gjatë të çështjes shqiptare. Ai njihet më së shumti, për...

Lajmet e Fundit