20.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Kompanitë e basteve publikojnë kuotat, Kosova favorite absolute ndaj Lituanisë

Kosova dhe Lituania takohen sonte në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Kjo ndeshje është e karakterit miqësor, por e rëndësishme që të fillohet me fitore ky vit, sidomos para dy ndeshjeve kualifikuese për Kampionatin Botëror “Katar 2022”.

“Dardanët” vlerësohen favorit absolut për të fituar këtë ndeshje, edhe nga kompanitë e basteve.

Fitorja e Kosovës vlerësohet me koeficientin 1.66, barazimi me 3.6 dhe fitorja e Lituanisë me 5.4.

Kujtojmë se kjo ndeshje zhvillohet nga ora 20:45. /Zeri.info

Më Shumë

Mona Liza

Enver Sulaj Një pikë ngjyrë më shumë në buzë S’të bën të lumtur As shiu s’ta fshin ngjyrën e lotit. Herë të mungon buzëqeshja Herë pikëllimi, Mona Lizë. Maj, 2023

Quni: Kosova u përjashtua nga “Defender Europe 2023”, si pasojë e politikave të gabuara

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Anton Quni Anton Quni, tha se Kosova nga veprimet e gabuara politike është përjashtuar nga “Defender Europe 2023”. Sipas...

Parashikimi i motit

Lajmet e Fundit