20.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Komuna e Rahovecit pranon donacion 50 thasë miell dhe 20 pako ushqimore

Komuna e Rahovecit sot ka pranuar donacionin e radhës nga bashkëvendasi Elhami Zeka nga fshati Pataqan i Ulët i kësaj komune.

Donacioni përshin gjithsej 50 thasë miell dhe 20 pako ushqimore, të cilët janë të dedikuara për familjet në nevojë të kësaj komune.

Më Shumë

Zyrtare: Rafael Leao rinovon me Milan-in, detajet

Tashmë është zyrtare, Rafael Leao ka rinovuar kontratën me Milan-in deri në vitin 2028, siç njofton klubi kuqezi në një deklaratë të publikuar në...

Kurti: U pajtova që situata në Veri të qetësohet

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka shkruar në llogarinë e tij në Twitter, se në një telefonatë me kryediplomatin italian, Antonio Tajani, ka shprehur...

Lajmet e Fundit