16.8 C
Prizren
E premte, 14 Qershor, 2024

Kosovarit në Prizren i vidhet pasaporta austriake

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të vjedhjes që ka ndodhur në Prizren.

Sipas raportit të Policisë, një kosovar ka raportuar në Polici se ndër të tjera i është vjedhur edhe pasaporta austriake. Rasti thuhet se ka ndodhur të mërkurën.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se me rastin e vjedhjes se disa gjërave personale ka vërejtur se i është vjedhur edhe pasaporta Austriake. Rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raportin e Policisë.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

MKRS-ja shkruan për koncertin e mbrëmshëm të Shkurte Fejzës: I solli publikut emocione të mëdha

“Me këngë të paharrueshme që për pesë dekada ka mbajtur gjallë atdhedashurinë e shqiptarëve dhe rezistencën e tyre, mbrëmë këngëtarja Shkurte Fejza i solli...

Nesër bëhet inaugurimi i shërbimit të Kardiologjisë në Spitalin e Prizrenit

Nesër  në Spitalin e Përgjithshëm “Prim. Dr. Daut Mustafa” në Prizren, do të bëhet inaugurimi i shërbimit të Kardiologjisë Intervente - Laboratori i Kateterizimit,...

Lajmet e Fundit