36.8 C
Prizren
E martë, 16 Korrik, 2024

Krasniqi takohet me përfaqësuesit e BI-së në Malishevë

AlbanKrasniqi-vv me BIKandidati i Lëvizjes Vetëvendosje! për kryetar të Komunës së Malishevës, Alban Krasniqi, ka takuar përfaqësuesit e Bashkësisë Islame në Malishevë. Hoxha shprehu shqetësimin për mungesën e varrezave për qytetaret që janë të ardhur në Malishevë.

Nderkaq, Krasniqi tha se në qeverisjen e VV-së do t’i kushtohet rëndësi bashkëpunimit në mes të të gjitha institucioneve publike e fetare, me qëllimin që të ngritët niveli i solidaritetit, edukimit dhe bashkëpunimit, në të mirë të Komunës së Malishevës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Erdogan Brando jep dorëheqje nga “Liria” e Prizrenit

Trajneri Erdogan Brando ka dhënë dorëheqjen nga "Liria" e Prizrenit. "Brando po jep dorëheqjen nga pozita e tij për arsye familjare", njofton klubi. "Ne e...

“Vdes për ty” Ilnisa poston foton e Meritonit dhe ka dy fjalë për të

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi u njohën brenda shtëpisë së “Big Brother VIP3”, aty ku nisën edhe romancën e tyre të dashurisë. Shumë nga...

Lajmet e Fundit