23.8 C
Prizren
E martë, 9 Gusht, 2022

Kryetari i Prizrenit shkon në punë me bicikletë: Ju inkurajoj të veproni edhe ju njejtë

Shaqir Totaj, kryetar i Prizrenit gjatë ditës së sotme ka shfrytëzuar bicikkletën si transport alternative për të shkuar në punë.

Totaj në rrjetin social të tij Facebook ka inkurajuar edhe qytetarët të veprojnë ngjashëm.

Postimi i plotë:

Mund të jetë një imazh i 1 person, biçikletë dhe rrugë

Më Shumë

Aksidentohet një fëmijë në Prizren

Një këmbësor (fëmijë) është aksidentuar nga një automjet duke marr lëndime trupore. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të dielën rreth orës...

Zyrtare: Juventusi dhe Atletico anulojnë miqësoren, shkak tensionet në Izrael

Sulmet e fundit ajrore ndaj Izraelit dhe kërcënimi i lëshimit të mëtejshëm të raketave në Tel Aviv kanë bërë që miqësorja e planifikuar e...

Lajmet e Fundit