1.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

Leonora Jakupi nuk ndahet nga nëna

leonora jakupi me nanenKëngëtarja Leonora Jakupi nuk ndahet nga nëna e saj për asnjë moment të vetëm. Përveç që nuk ndahet nga nëna, Leonora është aktive edhe nëpër ahengjet familjare duke i lënë anash mbrëmjet muzikore.

Në një foto të hedhur në Instagram, Leonora duket mjaft atraktive dhe e buzëqeshur për krah të së ëmës. Përkundër këngëtareve të tjera që në këtë sezon janë të ngarkuara me koncerte e mbrëmje, Leonora po tregohet e kujdesshme ndaj familjes dhe rrethit shoqëror duke qenë prezent në gëzimet e tyre e jo duke “vrapuar” mbrëmjeve që sjellin përfitime.

Në këtë sezon veror, Leonora ka lansuar këngën “Ma Ngat” në bashkëpunim me Getoarin Selimin dhe deri më tani kënga grumbulluar rreth 1 milionë klikime në ‘Youtube’ dhe është shumë e kërkuar edhe në mediet e ndryshme kosovare.

Më Shumë

Biden: Putin ka kryer krime lufte

Presidenti amerikan Joe Biden tha të premten se Presidenti rus Vladimir Putin ka kryer krime lufte dhe vendimi i Gjykatës Ndërkombëtare Penale për të...

Mediat serbe e quajnë Xhakën “provokatori shqiptar”

Zvicra do të përballet me Bjellorusinë në kuadër të ndeshjeve kualifikuese të Kampionatit Evropian, përballje kjo që UEFA vendosi të luhej në Serbi (për...

Lajmet e Fundit