19.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Limaj merr përkrahje të fuqishme në vendlindje (Foto)

Limaj banje1Deputeti i Parlamentit të Kosovës, Fatmir Limaj ka marrë mbështetje të fuqishme në vendlindje-Banjë. Qytetarë të shumtë kanë marrë pjesë në fushatën zgjedhore të IQPM, e cila përkrahet nga Limaj.

Në këtë tubim ka marrë pjesë edhe ish-nënkryetari i Komunës së Malishevës, Rexhep Mazreku. Ai para masës konfirmojë dorëheqjen nga posti i nënkryetarit të Komunës së Malishevës. /PrizrenPress.com/Limaj banj2

limaj 3

Limaj 4

 

Më Shumë

Komuna e Dragashit do të dërgojë një pjesë të stafit për vizitë studimore në Venecia të Italisë

Asamblistët e Kuvendit Komunal të Dragashit dhe një pjesë e stafit të Komunës do të shkojnë në një vizitë 4 ditore në qytetin e ...

Peci: Bujqit e Rahovecit deri më tani janë përkrahur me 21 milionë euro

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, po qëndron në Rahovec në shënim të Ditës së Verës ku së bashku me përfaqësues...

Lajmet e Fundit