17.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

Lindsay Lohan vishet si Victoria Beckham

lindsay-vicLindsay Lohan ka postuar në Instagram të njëjtën veshje me të cilën Victoria Beckham u fotografua nga paparacët në Nju Jork.

Por, mënyra sesi i kishin kombinuar të dyja ishte tërësisht ndryshe. Stilistja Beckham e kishte veshur bluzën Celine me xhinse dhe çizme, ndërsa Lindsay e kishte veshur si fustan të shkurtër duke nxjerrë në pah këmbët e saj.

Victoria u fotografua me veshjen kazuale Celine në Nju Jork vetëm disa ditë pas mbrëmjes “Met Gala”.

Victoria shkëlqeu në “Met Gala” me një fustan të bardhë së bashku me bashkëshortin e saj. Veshja e Victorias ishte një ndër 20 më të bukurat e mbrëmjes së përvitshme që u mbajt në Manhatan.

Më Shumë

Totaj priti zyrtarët turq të Bashkisë së Komunës së Gaziantepit

Kryetari i Prizrenit,  Shaqir Totaj priti sot zyrtarët turq të Bashkisë së Komunës së Gaziantepit të Republikës së Turqisë. Diskutimi kryesor u përqendrua në qeverisjen...

Gjimshiti, shqiptari i parë që e ngrit trofeun e Europa League

Berat Gjimshiti është bërë shqiptari i parë që e ka ngritur në qiell trofeun e Europa League sonte. Atalanta, kapiten i së cilës është Gjimshiti...

Koha dritëplotë

Lajmet e Fundit